Simmering OA-28X45X8-NBR
Odniesienie : OA-28X45X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-28X45X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.