Simmering OA-26X40X6-NBR
Odniesienie : OA-26X40X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-26X40X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.