Simmering OA-26X35X5-NBR
Odniesienie : OA-26X35X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-26X35X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.