Simmering OA-25X52X12-NBR
Odniesienie : OA-25X52X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-25X52X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.