Simmering OA-25X37X5-FPM
Odniesienie : OA-25X37X5-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-25X37X5-FPM ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału FPM.