Simmering OA-22X32X7-EPDM
Odniesienie : OA-22X32X7-EPDM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-22X32X7-EPDM ma średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału EPDM.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Simmering - OA-22X32X7-NBR GEN
SIMMERING OA-22X32X7-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    EPDM
  • TYP
    OA
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)