Simmering OA-22X32X5-NBR
Odniesienie : OA-22X32X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-22X32X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.