Simmering OA-20X36X7-NBR
Odniesienie : OA-20X36X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-20X36X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 36 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.