Simmering OA-20.62X31.75X4.76-NBR
Odniesienie : OA-20.62X31.75X4.76-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-20.62X31.75X4.76-NBR ma średnicę wewnętrzną 20.62 mm, średnicę zewnętrzną 31.75 mm oraz grubość 4.76 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-13-ACIER GEN
KULKA BA-13-ACIER
13 13
Łożysko stożkowe - 09081-09196-ASFERSA ASFERSA
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 09081-09196-ASFERSA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20.62  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    31.75  MM
  • GRUBOŚĆ
    4.76  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OA
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)