Simmering OA-18X24X5-NBR
Odniesienie : OA-18X24X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-18X24X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe typ HK - HK1816 GEN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK1816
Tuleja z brązu - BNZ18-24-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ18-24-30
Simmering - OAS-18X24X4-NBR GEN
SIMMERING OAS-18X24X4-NBR
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • WAGA
    2  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)