Simmering OA-17X37X8-NBR
Odniesienie : OA-17X37X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-17X37X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wahliwe - 1203 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WAHLIWE 1203
Podkładka zabezpieczająca - MB7 GEN
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB7
Simmering - OAS-50X72X10-FPM GEN
SIMMERING OAS-50X72X10-FPM
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    37  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OA
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)