Simmering OA-17X30X7-NBR
Odniesienie : OA-17X30X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-17X30X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.