Simmering OA-17X28X5-FPM
Odniesienie : OA-17X28X5-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-17X28X5-FPM ma średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału FPM.