Simmering OA-175X205X15-NBR
Odniesienie : OA-175X205X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-175X205X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 175 mm, średnicę zewnętrzną 205 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.