Simmering OA-16X24X7-NBR-NAK
Odniesienie : OA-16X24X7-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-16X24X7-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    3  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)