Simmering OA-138X160X15-NBR
Odniesienie : OA-138X160X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-138X160X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 138 mm, średnicę zewnętrzną 160 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  3 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-140X160X15-NBR GEN
SIMMERING OA-140X160X15-NBR
Łożysko stożkowe - 30218-J2-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30218-J2-SKF
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    138  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    160  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    142  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)