Simmering OA-120X150X15-NBR
Odniesienie : OA-120X150X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-120X150X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  4 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-120X150X15-NBR GEN
SIMMERING OAS-120X150X15-NBR
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    134  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)