Simmering OA-120X150X12-NBR
Odniesienie : OA-120X150X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-120X150X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Simmering - OA-120X150X12-FPM GEN
SIMMERING OA-120X150X12-FPM
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • WAGA
    115  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)