Simmering OA-10X24X7-NBR
Odniesienie : OA-10X24X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-10X24X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-10X22X7-NBR GEN
SIMMERING OA-10X22X7-NBR
Łożysko kulkowe - 609 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 609
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-14 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-14
1 1
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    5  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)