Simmering DC-35X72X10-NBR
Odniesienie : DC-35X72X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym DC-35X72X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6207-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6207-SKF
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-35 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-35
Simmering - OAS-35X72X10-FPM GEN
SIMMERING OAS-35X72X10-FPM
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    DC
  • WAGA
    77  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)