Simmering DC-30X62X10-NBR
Odniesienie : DC-30X62X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym DC-30X62X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.