Simmering CD-60X68X5-NBR
Odniesienie : CD-60X68X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym CD-60X68X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe typ HK - HK6032 GEN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK6032
Kulka - BA-4.76-ACIER GEN
KULKA BA-4.76-ACIER
Simmering - CD-60X72X4-NBR GEN
SIMMERING CD-60X72X4-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CD
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)