Simmering CD-40X47X4-NBR-NAK
Odniesienie : CD-40X47X4-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym CD-40X47X4-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 4 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6005-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6005-2RSH-SKF
Podkładka oporowa - AS3047 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS3047
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CD
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)