Simmering CC-48X66X10-NBR
Odniesienie : OAS-48X66X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym CC-48X66X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 48 mm, średnicę zewnętrzną 66 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.