Simmering CBS-24.8X40X8-NBR
Odniesienie : CBS-24.8X40X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym CBS-24.8X40X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 24.8 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-20X30X4.50-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X30X4.50-NBR
Łożysko kulkowe - 6205-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-C3-SKF
Kulka - BA-6.35 GEN
KULKA BA-6.35
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    24.8  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CBS
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)