Simmering BD-6X12X2-NBR
Odniesienie : BD-6X12X2-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BD-6X12X2-NBR ma średnicę wewnętrzną 6 mm, średnicę zewnętrzną 12 mm oraz grubość 2 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  36 części w magazynie (2 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP1415-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1415-P10
Simmering - CD-6X12X2-NBR GEN
SIMMERING CD-6X12X2-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    6  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    12  MM
  • GRUBOŚĆ
    2  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BD
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)