Simmering BD-5X10X2-NBR
Odniesienie : BD-5X10X2-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BD-5X10X2-NBR ma średnicę wewnętrzną 5 mm, średnicę zewnętrzną 10 mm oraz grubość 2 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - CD-5X9X2-NBR GEN
SIMMERING CD-5X9X2-NBR
Kulka - BA-2.380-ACIER GEN
KULKA BA-2.380-ACIER
Łożysko kulkowe - 686-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 686-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    10  MM
  • GRUBOŚĆ
    2  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BD
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)