Simmering BD-100X110X4-NBR
Odniesienie : BD-100X110X4-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BD-100X110X4-NBR ma średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 4 mm. Wykonany jest z materiału NBR.