Simmering BC-75X110X13-NBR
Odniesienie : BC-75X110X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-75X110X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - AS3047 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS3047
Simmering - OA-55X100X13-FPM GEN
SIMMERING OA-55X100X13-FPM
Łożysko stożkowe - JH307749-JH307710-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE JH307749-JH307710-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    75  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    110  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BC
  • WAGA
    81  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)