Simmering BC-74X100X10-NBR
Odniesienie : BC-74X100X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-74X100X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 74 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.