Simmering BC-70X95X13-NBR
Odniesienie : BC-70X95X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-70X95X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 95 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.