Simmering BC-50X72X7-NBR
Odniesienie : BC-50X72X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-50X72X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.