Simmering BC-35X62X7-NBR
Odniesienie : BC-35X62X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-35X62X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.