Simmering BC-35X56X10-NBR
Odniesienie : BC-35X56X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-35X56X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 56 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (10 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-35X56X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-35X56X10-NBR
Łożysko kulkowe - 6308-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6308-SKF
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-62 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-62
2 2
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    56  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BC
  • WAGA
    25  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)