Simmering BC-28.56X48X6-NBR
Odniesienie : BC-28.56X48X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-28.56X48X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 28.56 mm, średnicę zewnętrzną 48 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.