Simmering BC-17X30X7-NBR
Odniesienie : BC-17X30X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-17X30X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-17X30X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-17X30X7-NBR
Łożysko kulkowe - 6203-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-SKF
Pierścienie E-clip - E-CLIP-3.2 GEN
PIERŚCIENIE E-CLIP E-CLIP-3.2
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BC
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)