Simmering BC-100X120X13-NBR
Odniesienie : BC-100X120X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-100X120X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.