Simmering BB-48X65X14-NBR
Odniesienie : BB-48X65X14-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-48X65X14-NBR ma średnicę wewnętrzną 48 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 14 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  12 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6307-2RS1-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6307-2RS1-SKF
Simmering - DB-45X60X10-NBR GEN
SIMMERING DB-45X60X10-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    48  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    65  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BB
  • WAGA
    31  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)