Simmering BB-45X62X7-NBR
Odniesienie : BB-45X62X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-45X62X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.