Simmering BB-43X58X7-NBR
Odniesienie : BB-43X58X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-43X58X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 43 mm, średnicę zewnętrzną 58 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - R30-50G-NSK NSK
ŁOŻYSKO STOŻKOWE R30-50G-NSK
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    43  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    58  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BB
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)