Simmering BB-25X47X7-NBR
Odniesienie : BB-25X47X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-25X47X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.