Simmering BB-25X35X6-NBR-NAK
Odniesienie : BB-25X35X6-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-25X35X6-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-25X35X6-NBR GEN
SIMMERING OAS-25X35X6-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BB
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)