Simmering BB-145X165X13-NBR
Odniesienie : BB-145X165X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-145X165X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 145 mm, średnicę zewnętrzną 165 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-73X95X10-NBR GEN
SIMMERING OA-73X95X10-NBR
Łożysko stożkowe - 32019X-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32019X-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    145  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    165  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BB
  • WAGA
    100  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)