Simmering BB-12X19X4-3-FPM
Odniesienie : BB-12X19X4-3-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-12X19X4-3-FPM ma średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 19 mm oraz grubość 3 mm. Wykonany jest z materiału FPM.