Simmering BB-120X150X13-NBR
Odniesienie : BB-120X150X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-120X150X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)