Simmering BB-120X140X13-NBR-NAK
Odniesienie : BB-120X140X13-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-120X140X13-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  10 części w magazynie (3 dni temu )
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BB
  • WAGA
    97  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)