Simmering BB-104X130X15-NBR
Odniesienie : BB-104X130X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-104X130X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 104 mm, średnicę zewnętrzną 130 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    104  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    130  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BB
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)