Simmering BB-100X115X9-NBR
Odniesienie : BB-100X115X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-100X115X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 115 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-50X65X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-50X65X8-NBR
Łożysko stożkowe - 33013 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 33013
Tuleja z brązu - BMS100-120-100 GEN
TULEJA Z BRĄZU BMS100-120-100
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    115  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BB
  • WAGA
    45  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)