Simmering ASP-70X90X7-FPM
Odniesienie : ASP-70X90X7-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym ASP-70X90X7-FPM ma średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału FPM.