Simmering ASP-60X80X7-FPM
Odniesienie : ASP-60X80X7-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym ASP-60X80X7-FPM ma średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-65 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-65
Łożysko stożkowe - 33113 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 33113
Simmering - ASP-55X70X8-FPM GEN
SIMMERING ASP-55X70X8-FPM
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    ASP
  • WAGA
    38  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)